ČO SÚ FOTKY Z BUDKY?

Ide o fotografický all-in-one prístroj a je  stvorený práve na Vašu svadbu, oslavu, ples alebo večierok. Jednoducho na každý EVENT. Neustále sledujem najnovšie svetové trendy a výrobou tejto fotoboxu sa mi podarilo splniť najnáročnejšie požiadavky zákazníkov na dizajn a najnovšie kritériá pre fotobúdku. Naša fotobúdka je výkonná – flexibilná – má veľmi jednoduché ovládanie a užijete si s ňou zábavy koľko len chcete. Zároveň vykonáva celý proces od aického fotografovania so štúdiovým bleskom s fotopozadím, cez úpravu fotografií až po ich vytlačenie aicky na fototlačiarni v LAB kvalite – a to všetko len za malú chvíľu. Preto pevne verím, že rýchlosť našej fotobúdky oceníte Vy aj Vaši hostia, že sa pri nej dobre zabavíte a okrem toho si so sebou odnesiete množstvo fotografií a spomienok. A aby toho nebolo málo, ihneď po skončení Vám odovzdáme USB kľúč so všetkými fotografiami vrátane graficky spracovaných fotografií a foto pásikov.

REKVIZITY

Množstvo funny rekvizít pre Vás aby Vaše fotografie boli zábavné a crazy. Nemusíte sa o nič starať, naše rekvizíity pokryjú všetky vaše potreby. Všetko zabezpečíme my.

VLASTNÝ NÁVRH A VZHĽAD

Dizajn si vyberiete sami. Svadba, stužková, ples, retro párty, námorníci či iná téma? Fotografie môžete mať s vlastným logom, vašou fotografiou alebo iným Vami vybraným motívom.

OKAMŽITÁ A NEOBMEDZENÁ TLAČ

Prečo okamžitá? Pretože fotobúdke vytlačenie jednej fotky trvá len 15 sekúnd. A prečo neobmedzená? Pretože môžete tlačiť do zbláznenia.

ZDIEĽANIE NA SOCIÁLNE SIETE

Aj toto dokáže – Fotobúdka! 🙂 a ak mi dovolíte zdieľať fotografiu na mojej Facebook stránke Fotky z budky_SK, jednoducho si ich ihneď môžte zdieľať s priateľmi.

*Je potrebné pripojenie Wi-Fi*